e-predavanje za mlade: raSTEMo zdravo

U subotu 5.3.2022 Rotary E-klub Hrvatska održao je e-predavanje namijenjeno mladima pod nazivom raSTEMo zdravo!

Za sve vas koji nam se tada niste mogli pridružiti donosimo ovdje pisane materijale, kao i linkove na svako predavanje!

Pročitajte materijale i pogledajte predavanja – nadamo se da ćete usvojiti neke od odličnih savjeta naših stručnjaka te na taj način sačuvati i poboljšati svoje zdravlje.

1_Zdrava prehrana

2_Mentalno zdravlje (*)

3_Tjelesna aktivnost

4_Leadership i stres

5_Internet ne zaboravlja

Link prezentacija u pdf formatu

Od srca zahvaljujemo našim predavačima i donatorima:

Rotary klub Split
Rotary klub Split Plus
Rotary klub Zagreb Centar
Rotary klub Kaštela
Rotary klub Zagreb Gradec
Rotary klub Zagreb International
Rotary klub Rijeka Novi Val
Rotary klub Samobor
Kuća zdravlja d.o.o.

(*) Na temu mentalnog zdravlja Interact E-klub Hrvatska napravio je poster kojega će tiskati i u obliku letka dijeliti po srednjim školama. Tu su navedeni problemi s kojima se mladi najčešće suočavaju te preporuke na koji način brinuti o svom mentalnom zdravlju.

Poster Interact E-kluba Hrvatska na temu mentalnog zdravlja (klikni za veću sliku):

Interact okuplja mlade ambiciozne srednjoškolce (14 – 18. godina) koji, kroz razne projekte i društveno korisno djelovanje, promiču temeljne ideje rotarijanstva. Interact E-klub Hrvatska osnovan je 2022. godine i okuplja mlade koji dolaze iz više različitih gradova u Hrvatskoj, a sastaju se online.