Da bi unio još više zabave i šarenila u Rotary svijet, Rotary E-klub Hrvatska razvio je Rotary stikere za Whatsapp i Viber!

Stikeri se mogu koristiti kao svakodnevno osvježenje u komunikaciji, poziv na akciju, njegovanje kontakata s drugim Rotarijancima diljem svijeta, podizanje svijesti o raznim područjima (iskorjenjivanje polio bolesti, zaštita okoliša, čista voda, razvoj zajednice itd).

Želite neke od stikera iz naše prve serije koju vidite gore?
Pošaljite kratku WhatsApp i Viber poruku na +38598516852 i naš prijatelj dizajner Alen Duka će vam ih poslati!

Ako vam se stikeri sviđaju možete simboličnim iznosom potaknuti naš humanitarni rad na projektima vezanima za obrazovanje i pomoć mladima, uplatom na naš donacijski račun (DONACIJA NIJE OBAVEZNA). Više informacija o poticanju mladih, obrazovanja i STEM izvrsnosti pročitajte na: projekt raSTEMo!

Želite izraditi specijalne stikere za vaš Rotary klub, projekt, event ili humanitarnu akciju?
Javite nam se na stickers@rotary-eclub.hr!

Podaci za uplatu
Rotary E-klub Hrvatska – donacijski račun
IBAN: HR94 2340 0091 5106 0902 5
SWIFT CODE (BIC): PBZGHR2X
Ili na PayPal preko E-maila: uprava.kluba@rotary-eclub.hr

Kako kaže nepisano peto pitanje „The Four Way“ testa: „Je li zabavno?“

Itekako! 😊

Some examples of customised stickers: