Svaka kuna vrijedi – prikupljanje donacija za potres u Petrinji i Sisku

Rotary E-klub Hrvatska uključio se u veliku humanitarnu akciju kojom prikupljamo sredstva za pomoć Petrinji i Sisku! Ono što nas posebno raduje jest da će korisnici pomoći biti srednjoškolaci koji su i inače u fokusu rada našeg kluba. Drago nam je biti dio ovog hvalevrijednog projekta! 💫

“Više od 50 Rotary klubova iz cijele Hrvatske okupilo se u zajedničkoj humanitarnoj akciji prikupljanja financijskih sredstava kojima će se omogućiti stipendiranje srednjoškolaca s potresom razrušenih područja. Ovaj svojevrsni „Rotary zamašnjak za budućnost“ do sada je osigurao više od 1.300.000,00 kuna kojima će se omogućiti stipendiranje 250 srednjoškolaca, no to je tek početak jer se sredstva i dalje prikupljaju.”

Link: Telegram.hr