Rotary E-klub Hrvatska podijelio 7 STEM učeničkih stipendija za godinu 2022/23

Na našem natječaju za STEM stipendije podijelili smo čak 7 umjesto planiranih 5 učeničkih stipendija! Naši stipendisti dolaze iz cijele Hrvatske, a odlikuje ih u prvom redu izvrsnost u STEM području i činjenica da žive u manjim ruralnim sredinama zbog čega ili putuju u školu ili borave u učeničkom domu.
Čestitamo od srca svim dobitnicima i velika hvala svima koji su se prijavili, imali smo najveći broj prijava do sada. Teško je bilo odabrati najbolje i najradije bismo dali stipendiju svim zaslužnim učenicima, toliko dobrih prijava smo primili.
Želimo poručiti svim mladima da se nastave truditi i raditi i da uspjeh neće izostati. Mladi su naša budućnost, a naš klub je posebno fokusiran na mlade, obrazovanje i poticanje izvrsnosti!
Projekt stipendiranja učenika raSTEMo! možete poduprijeti u svako vrijeme bilo kao pojedinac ili kao firma. Zahvaljujemo se našim donatorima do sada!
Više možete pročitati ovdje: