🚀 Zaigrajte skupa s nama mobilnu videoigricu Space Curve! 🚀

Naš partner tvrtka PISMO GAMES d.o.o. razvila je mobilnu videoigricu naziva Space Curve, dostupnu za iOS i Android. Igricu možete downloadati i igrati besplatno, a kupnjom jednog ili više Rotary avatara donirate 100% sredstava za projekt Rotary E-kluba Hrvatska naziva „listEn & spEak“ za pomoć djeci i osobama oštećenog sluha i govora.

Upišite u svoj PlayStore ili AppStore: Space Curve, igrajte se kad god uhvatite vremena i usput učinite dobro djelo!

Ukupno nudimo četiri Rotary avatara:

1) 1,99 USD                                   2) 19,99 USD                              3) 94,99 USD                             4) 189,99 USD

Igra koristi zanimljivu mehaniku iz zakona fizike, točnije centripetalnu silu. Letjelicom upravljate tako što dok držite prst na ekranu vaša se letjelica rotira oko svemirskih objekata, a kada pustite prst sa ekrana, letite dalje u ravnom smjeru. U videoigri se pojavljuju dodatni sadržaji kao slow motion i dijamanti, a ima i univerzalni HIGHSCORE sustav gdje svi igrači u svijetu mogu vidjeti top 10 igrača po broju bodova.

Sretno! 🙂